אודות

נעים להכיר, 

היי, אני רעות אסולין, נשואה מזה 17 שנים לאסף, ובגיל 26 הייתי כבר אמא לאורי, אופיר, אריאל ואליאור המתוקים:) 

מאז ומתמיד, ערך המשפחה עבורי, הוא ערך עליון.
בתחום העיסוק שלי אני מאמנת ומלווה יחסים בין אימהות לילדים, במשפחה ובזוגיות בגישת תקשורת מעצימה ומקרבת.
אני מנחת סדנאות להורות טובה דיה, בנושא תקשורת, שיתוף פעולה, לכידות משפחתית, קידום יחסים. מנחת סדנאות העצמה אישית ומרצה על הסיפור שלי– "באור שאני רואה" שמדבר על איך אפשר לצמוח מתוך משברים עמוקים, בארגונים ובמוסדות ציבוריים ופרטיים. 

"הורות זה מסע יפיפייה שיש בו גם רגעים גשומים אבל גם אפשר למצוא את האביב בכל חורף"

"הורות זה מסע יפיפייה שיש בו גם רגעים גשומים אבל גם אפשר למצוא את האביב בכל חורף"

גישת האימון שלי מתבססת על פסיכולוגיה חיובית, וראייה הוליסטית של כלל בני הבית, וכוללת מתן כלים מעשיים ופשוטים ליישום יומיומי, לכל אמא שרוצה להעמיק ולקדם את היחסים בבית, וליצור לכידות משפחתית.

"אמא ואני" – מארז לחיבור וחיזוק הקשר ההורי, נולד מתוך הרצון שלי ליצור חיבור משמעותי ונפרד עם כל אחד מארבעת ילדיי, לחזק את הקשר האימהי וליצור במשפחתנו מערכת יחסים טובה ובטוחה.
היה לי חשוב לשוב לקשר הראשוני – לעיטוף, לחיבור ולמגע. להיות שם עבור כל אחד מהילדים אחד על אחד בזמן משמעותי, כחוויה ייחודית שמתייחסת לכל המכלול; בשימוש כל אחד מחמשת החושים.

במהלך שנות ההורות שלי, דרך הטיפולים, הסדנאות וההרצאות שהעברתי, דייקתי את הייעוד והמהות שלי – לעזור לאימהות ליצור חיבורים משמעותיים בתוך המשפחה.
אני מאמינה שיש לנו את הזכות, להיות המבוגר מעורר ההשראה עבור הילדים שלנו. יש לנו את היכולת לתת לילדים כלים כדי להתחבר למשאבים הפנימיים, האינסופיים שלהם כדי שיאהבו את עצמם, יהיו שלמים, שמחים, רגועים ומרעיפי אהבה סביבם, בטוחים בעצמם וביכולות שלהם.


נוכחות הורית – זו לא הכמות – זו האיכות.
וכדי להפיץ את הבשורה, פיתחתי וייסדתי את "אמא ואני"
במארז אמא ואני – ארזתי עבורך את כל היידע והניסיון האישי והמקצועי שלי בתקשורת מעצימה ומקרבת שיאפשר לך לייחד זמן איכות עם כל אחד מילדייך באופן חוויתי ורב חושי.
עשר דקות שתוכלי להכניס בקלות ללוח הזמנים שלך ויעזרו לך לבנות ולחזק את הקשר היומיומי עם הילדים והילדות שלך.
חוויה משמעותית, כיפית, קלילה, מגבשת, ממוקדת ובעלת ערך עצום לבניית תשתית ליחסים טובים שיגבירו את שיתוף הפעולה, את התקשורת, ואת האווירה בבית.

רעות אסולין אמא ואני מארז חיבור וחיזוק הקשר ההורי
עגלת קניות
רעות אסולין ליווי אישי

בחרי את תכנית הליווי המתאימה על מנת להבין איך אני יכולה לעזור לך לקדם את המשפחה שלך:

דילוג לתוכן